Skip to main content

Chanel wiosna - lato 2013

     Oprócz podróży interesuje mnie również moda. Będąc we Francji nie sposób nie zauważyć stylowo ubranych ludzi. Skoro mowa o Francji, to chciałabym zdać relację z nowego pokazu Chanel  wiosna-lato 2013, który miał miejsce w ogrodach Wersalu.


W samej kolekcji dużo było denimu, pasteli, bieli, złota. Śliczne sukienki, spodnie za kolano, szerokie spodnie do kostki, odważne stroje kąpielowe i nadal modne buty na platformie (najczęściej w złotym kolorze).
Trochę obecnych trendów i trochę świeżości.


 

 

 

 
 
 


   A oto moje ulubione :) 
 



                            
  Mnie kolekcja zachwyciła. A Wy co o niej sądzicie?

Comments

  1. Les photos sont superbes!!!
    Angela Donava

    ReplyDelete
  2. Sukienka na "twoim ulubionym" zdjęciu przepiękna, ale cała kolekcja mnie tym razem nie zachwyciła.. Pozdrawiam!

    ReplyDelete
  3. dziękuję za odwiedzenie mojego bloga :)
    Chanel jak zawsze zachwyca, również niesamowicie podoba mi się miejsce pokazu czyli ogrody Wersalu. Idealne połączenie :)

    http://anna-and-klaudia.blogspot.com/

    ReplyDelete

Post a Comment