Skip to main content

Automne à Paris


Paryż jest piękny o każdej porze roku. 
Warto zwiedzić go wiosną, gdy zielenieją liście i nie ma wielu turystów. Latem, gdy dni są długie, a noce ciepłe. Jesienią, gdy liście zmieniają swoje kolory. A także zimą, gdy już wiszą dekoracje świąteczne.




Wczorajsza piękna pogoda (temperatura dochodziła do 20 C) zachęcała do spacerów.
Postanowiłam więc, że przejdę się po mieście i uwiecznię te jesienne kolory na zdjęciach.






















 
Sami oceńcie, czy było warto.

Comments

  1. Nigdy nie miałam okazji zwiedzać Paryża taką złotą jesienią, dziękuję za wycieczkę :) Muszę przyznać, że Paryż jesienią zachwyca!

    ReplyDelete
    Replies
    1. Zapraszam do Paryża. Jeszcze wszystkie liście nie opadły :)

      Delete
  2. Lubie jesien w Paryzu szczegolnie rano.

    ReplyDelete
    Replies
    1. Wcześnie rano nie wstaję. Zwiedzam głownie w południe i wieczorem.

      Delete

Post a Comment